Bolu Petek Temizleme

Bolu petek temizleme,merkezi sistem temizleme, yerden ısıtma sistem temizleme ile ilgili tüm detayları senin için yazdık.

Yalova bölge bakımından uzun yıllardır, katı yakıt kazanları ile birlikte doğalgaz kullanılan şehirlerden. Dolayısıyla petek temizleme işlemi talep ediliyor. Rutin petek temizliği 2 yılda bir petek temizleme makinaları ile tesisat ustaları tarafından petek temizleme kimyasallarıyla birlikte yapılmalıdır.

Bolu Petek Temizleme Ustaları

Bolu petek temizleme işlemi sadece nitelikli petek temizleme ustaları tarafından yapılmalıdır. Çünkü işinin ehli olmayan ustalar tarafından yapılan işlemler tesisata, kombiye ve ya peteklere zarar verebilir.

Kampa Petek Temizleme Makinası kullanıcıları Türkiye’nin  4 bir yanında hizmet veriyorlar. Nitelikli ve işinin ehli tesisat temizleme ustalarına www.petektemizlememakinesi.com’dan ulaşabilirsiniz.

Bolu Petek Temizleme Fiyatları

Bolu Petek Temizleme Fiyatları değişkenlik gösterse de maliyetler düşünülerek 2019 şartlarında en az 2+1 daireler için 150 tl olmalıdır. 3+1 petek temizleme fiyatları da 200 tl olarak düşünebilirsiniz. Daire büyüdükçe maliyet artacaktır. Yapılan işler için tesisat temizleme ustasının git gel maliyeti, işçiliği, kullanılan kimyasallar göz önüne alınarak bu rakam oldukça normaldir. Üstelik %30 oranında yakıt tasarrufu sağlanacağı için petek temizleme fiyatları sizi korkutmasın. Kışın ortasında yüksek yakıt faturaları ödemek ve ısınmayan bir evde oturmak istemezsiniz.

Bazı tesisat temizleme ustaları ucuz kimyasallar ve ucuz makinalar kullanarak maliyeti düşürmeye çalışmaktadır. Fakat ucuz kimyasallarda korucuyu olmayan asitlerden üretildiği için uzun dönemde tesisatta hasara yol acabilir. Ucuz makinalarda zamanla performans kayıplarına yol acacağı için görevlerini yeterince yerine getiremezler.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Önce Bolu Petek Temizleme Ustaları ile iletişime geçin.

Petek temizleme ustası makine ve petek temizleme kimyasalı ile işlem yapacaktır.

Petek Temizleme Makinası tesisata kombinin altından ya da banyodaki havlupandan bağlanır.

Kombinın gidiş ve dönüş vanaları kapatılır.

Makinaya temiz su alınırken içerideki pis su tahliye edilir.

İlk durulama olan bu işlem bittikten sonra makine durdurulur.

Kombinin vanaları acılarak tesisattaki su 40-50 derece kadar ısıtılır.

Vanalar tekrar kapatılır.

6-8 Peteğe kadar makinanın deposuna 1 litre petek temizleme kimyasal karıstırılır. Bu kimyasal tesisata dağılması için 10 dk boyunca makine calıstırılarak karıştırılır.

Sonra aç kapa yöntemi ile tüm petekler 5 dk ara ile tek tek temizlenir.

Son olarak tüm peteklerin vanaları açılarak durulama işlemi yapılır.

Petek temizleme makinesi, tesisata bağlandığı yerden sökülür.

Peteklerin havası alınır.                                     

 
Yıldız Teknik Isı

Yıldız Teknik Isı

4 yıl önce

Kampa Petek Temizleme Makineleriyle Yıldız Teknik Isı tarafından Bolu’da hizmet verilmektedir. Hemen Randevu Almak İçin Arayın ; 0 542 780 94 51
Tıkla Ara