Kurumsal

Kampa Havalandırma ve Sulama Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. 1995yılında uzman bir pompa ve fan distribütörü olarak kuruldu. 2011 yılında elektronik ticarete adım atan Kampa Havalandırma ve Sulama Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti, Bursa’da merkez ofisimizle birlikte satış ve destek bürosuna sahip oldu.

Destek bürosu sayesinde müşterilerimize hizmet ve destek sunmaktadır. Yine Bursa’da bulunan servisi sayesinde, pompa ve fan montajı, tamiri ve testi için tam donanımlı ekibiyle yerinde danışmanlık, sorun giderme, servis hizmetleri sunmaktadır.

2012 yılının ilk çeyreğinde Kampa Pro-1 Petek Temizleme Makinasının Ar-Ge çalışmalarına başlandı. İkinci çeyrekte ise üretime geçildi. Kendini kullanıcı deneyimleri doğrultusunda geliştiren Kampa, Pro-1 modelin akabinde Pro-2, Pro-3 ve Pro-4 modelleri üzerinde çalışmalara başladı.

2019 yılı itibariyle Airflush kompresörlü petek temizleme makinelerinin Ar-Ge çalışmalarını bitirdi. 2020 yılı itibariyle çağın ihtiyaçları doğrultusunda Akıllı Sistem Petek Temizleme Makinelerinin Ar-Ge sürecine başladı.

İhtiyaçlarınızı en doğru ürülerle buluşturmayı prensip edinerek çıktılan bu yolda 2012 yılında Ar-Gesini tamamlanan Kampa Petek Temizleme Makinaları Türkiye’nin ilk yerli üretimi olan petek temizleme makinalarıdır. 

Petek temizleme makinaları olarak üretilen bu makinalarda inovasyon girişimleriyle birlikte kapalı sulu sistemlerin temizlenmesi için çalışmalar yapıldı.

Güneş enerjisi sistem temizliği, kat kaloriferi sistem temizliği, oto radyatör temizliği gibi işlemlerde de Kampa Petek Temizleme Makinaları teknikerler ve ustalar tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

Üretim ve Ar-Ge süreçlerinde "jokey ürün" mantığını benimseyerek kullanıcılara tek ürün ile farklı sulu sistem temizleyebilme imkanı sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.


Tarihçemiz

*

Vizyon

Yenilikçi kimliğimiz ile sektörde her zaman öncü olmak, Tüketicinin değişen ihtiyaçlarını gözeterek esnek yapımızla, yaratıcı çözümler sunmak Dijitalleşen çağın ihtiyaçlarıyla akıllı, daha önce yapılmamış makine ve sistemler yapmak, Yerli üretim kalitesini global seviyelere taşımak. Tüketicilerin her zaman iş ve çözüm ortağı olmak.

2019

Kompresörlü Petek Temizleme

Hava darbeli, Kompresörlü petek temizleme makinelerinin Ar-Ge süreci tamamlanarak satışa sunuldu.

2018

Kampa Değer Katar!

Misyonumuzdaki ilkeler dorultusunda, müşterilerimize daha yakından hizmet verebilmek, iletişim kurabilmek ve kendi müşteri pörtföylünü geliştirebilmeleri için petektemizlememakinesi.com hizmete açıldı.

2012

Türkiye'nin İlk Yerli Üretim Petek Temizleme Makinesi

Kampa mühendis ve teknikerleri ile Türkiye'nin ilk yerli üretim tesisat temizleme makinelerinin Ar-Ge ve üretim sürecini tamamladı.

2011

Online Ticaret

Perakende mağazalaryla hizmet veren Kampa, 2011 yılında online ticarete adım atarak tüm Türkiye'ye pompa, fan, hırdavat kategorileriyle kampa.com.tr üzerinden hizmet vermeye başladı. Her geçen gün ürün gamını genişleterek büyüyor.

2009

Satış Destek Ofisi

Sektörde önde gelen firma olma hedefiyle çalışmalarına devam eden Kampa, müşterileri için personel sayısını arttırarak satış ve destek ofisini hizmete açtı.

1995

Kampa Kuruluş

Şirketimiz 1995 yılında Bursa'da lider yerli ve yabancı markaların fan ve pompa bayisi olarak kuruldu.

*

Vizyon

Kampa makine olarak üretime başladığımız günden itibaren tüketicilerin ihtiyaçlarını yakından takip ederek kaliteli yerli üretimi sürdürmek Tesisat sektöründe hem kullanıcılara hem de usta ve teknikerlerle deneyim ve önerilerimizi paylaşmak “Kampa değer katar” anlayışıyla hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız için çözüm, güvenilirlik, iş birliği ve esneklik sağlamak Kolay ulaşılabilir şeffaf bir firma olmak için hem yerel hem de dijital kanalları aktif bir şekilde kullanmak.

Kampa taklit eden değil, taklit edilen üretimler yapmak için Ar-Ge sürecinde mühendis ve teknikerleri ile iş birliği yaparak tasarım ve kullanım açısından yenilikler ortaya koyar. Faydalı model belgelerimiz, tasarım tescil belgelerimiz orijinalliğimizin garantisidir.

Kalite Politikamız

  • Tüketicilere kaliteli, adil, hızlı, verimli, yenilikçi, gelişime açık ve etkili hizmet sunmak.

  • Tüketici taleplerini ve tüketici memnuniyetlerini ön planda tutmak.

  • Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçleri mükemmelleştirmek için çalışmak.

  • Çalışanlarımıza en iyi çalışma şartlarını sağlayarak sürekli gelişimi desteklemek, şirket içi motivasyonu sağlamak.

  • Hizmet verdiğimiz bölgelerin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine faydalı olmak.

Card image cap
Faydalı Model Belgesi

Faydalı model belgesi

İncele
Card image cap
Tasarım Tescil Belgesi

Tasarım tescil belgesi

İncele
Card image cap
Marka Tescil Belgesi

Marka Tescil belgesi

İncele